Opinie

{Dziewczyny są świetne potrafią znakomicie ząjać się dziećmi i to nie tylko starszymi lecz i małymi szkrabami. Dziekuję wam za przemiłą obsługę. Polecam dziewczyny każdemu, wiedzą jak zajać i zabawić dzieci.
{Dziękujemy za świetnie poprowadzone zabawy dla dzieciaków na komunii!! Przemiła, zabawna animatorka. Dzieci przeszczęśliwe myślę, ze nic więcej nie musze dodawać. Pozdrawiamy
{Bardzo dziękuję za mega profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie. Polecam wszystkim, którzy szukają animatorów na wszelkiego rodzaju imprezy. Animatorka wciągnęła do zabawy nawet najbardziej oporne osobniki. Swietne pomysły dostosowane do warunków. Miałam juz styczność z kilkoma innymi animatorkami - Pani, która była na naszej imprezie przebija wszystkich poziomem, pomystami i zaangażowaniem !!! Raz jeszcze dziękuję. Na pewno nie raz skorzystam jeszcze z usług Magi Zabawy.
{Dziewczyny spisały sie na medal. Jesteśmy bardzo zadowoleni a goście byli zachwyceni. Z szczerego serca polecam bo na prawde warto ! Dziękujemy !
{Najlepsze Panie Animatorki na wesele! Dzieci były zachwycone i wspominają je do dzisiaj. A rodzice mogli bez problemu powierzyć swoje pociechy pod ich opieke i samemu dobrze sie bawić. Dziękujemy!
{Bardzo serdecznie polecam! Dzieciaki bardzo dobrze sie bawiły. A rodzice w tym czasie też mieli czas na zabawe, nikt sie nie nudził, dużo świetnej zabawy i uśmiechniętych dzieci. A jak dzieci szczęśliwe to rodzice równiez. Jeszcze raz dziękujemy bardzo.
{Serdecznie polecam! Dziewczyny z teamu Magia Zabawy, potrafią, zabawić każde, nawet najbardziej wymagajace dziecko! Zadowolone miny i szczęśliwy wzrok matych gosci weselnych to najlepsza recenzja animatorek. Dziękujemy jeszcze raz za profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, uśmiechy oraz pamiątki, które będą przypominać nam o tych wspaniałych chwilach! Dziękujemy i szczerze polecamy
{Witam, bardzo dziękujemy za zorganizowanie gościom podczas wesela. Dzieciaczki były mega zachwycone zabawami i róznymi atrakcjami przygotowanymi przez Panie animatorki z Magi Zabawy. Dziękujemy jeszcze raz
{Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Bez wątpienia jedna z lepszych firm, z którymi współpracowałem.
{Polecam z całego serca! Dzieci były zachwycone animacjami i samymi Animatorkami. Bardzo profesjonalny, miły i szybki kontakt