Atrakcje

Malujemy farbami, które są w pełni bezpieczne oraz posiadają atesty niezbędne do pracy z dziećmi. Nasi animatorzy zamieniają dzieci w wymarzone postacie i wywołują uśmiech na twarzach najmłodszych.

Do wykonywania bajkowych tatuaży wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, dbając przy tym
o higienę. Jednorazowe szablony pozwalają dzieciom wybrać ulubioną postać, która będzie wykonana mieniącym się brokatem.

Nasi animatorzy ze zwykłych balonów potrafią wyczarować niezwykłe rzeczy!

Ogromna maskotka, która chodzi, przybija “piąteczki” i przytula, sprawi przyjemność każdemu, nie tylko dzieciom! W ofercie posiadamy maskotkę Myszki Minnie oraz Misia.

Dzieci otrzymują magiczne kije, dzięki którym same będą mogły puścić w niebo ogromne bańki.

Tysiące małych baniek unosi się w powietrzu, dzięki czemu wszystko widać przez ogrom baniek! Zamykanie w bańce mydlanej Kto by nie chciał znaleźć się od środka ogromnej bańki mydlanej i poczuć się jak w magicznej kapsule?

Bańka zamieniająca się w tym lub paląca się na dłoni robi wrażenie i to nie tylko na dzieciach.

Gry planszowe są świetnym sposobem na integrację i super zabawę, a gry, na których to my sami jesteśmy pionkami i przemieszamy się po polach są jeszcze bardziej atrakcyjne!

Ciepły i pachnący popcorn czy przesłodka wata? Trudno wybrać lepszą przekąskę! Posiadamy profesjonalne maszyny do waty i popcornu, które są nie tylko przekąską, ale i atrakcją dla gości

Najpiękniejsze chwile chcemy zatrzymać na dłużej, pomoże nam w tym zdjęcie włożone w portfelu. Dzięki temu, że zdjęcie drukuje się natychmiastowo jest w pełni naturalne i zatrzymuje emocje

Wchodząc do niepozornie wyglądającej obręczy wchodzimy tak naprawdę do środka bańki mydlanej i możemy oglądać ją od wewnątrz! W tej kapsule mieszczą się nie tylko dzieci 🙂

Dowolnie wybrany kształt, który wpasuje się w klimat imprezki. Rozbijanie piniaty dostarczy wiele radości i pozwoli zdobyć uwięzione w niej słodycze!

Opinie
{

Dziewczyny są świetne potrafią znakomicie ząjać się dziećmi i to nie tylko starszymi lecz i małymi
szkrabami. Dziekuję wam za przemiłą obsługę. Polecam dziewczyny każdemu, wiedzą jak zajać i zabawić dzieci.

{

Dziękujemy za świetnie poprowadzone zabawy dla dzieciaków na komunii!! Przemiła, zabawna animatorka. Dzieci przeszczęśliwe myślę, ze nic więcej nie musze dodawać. Pozdrawiamy

{

Bardzo dziękuję za mega profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie. Polecam wszystkim, którzy szukają animatorów na wszelkiego rodzaju imprezy. Animatorka wciągnęła do zabawy nawet najbardziej oporne osobniki. Swietne pomysły dostosowane do warunków. Miałam juz styczność z kilkoma innymi animatorkami - Pani, która była na naszej imprezie przebija wszystkich poziomem, pomystami i zaangażowaniem !!! Raz jeszcze dziękuję. Na pewno nie raz skorzystam jeszcze z usług Magi Zabawy.

{

Dziewczyny spisały sie na medal. Jesteśmy bardzo zadowoleni a goście byli zachwyceni. Z szczerego serca polecam bo na prawde warto ! Dziękujemy !

{

Najlepsze Panie Animatorki na wesele! Dzieci były zachwycone i wspominają je do dzisiaj. A rodzice mogli bez problemu powierzyć swoje pociechy pod ich opieke i samemu dobrze sie bawić. Dziękujemy!

{

Bardzo serdecznie polecam! Dzieciaki bardzo dobrze sie bawiły. A rodzice w tym czasie też mieli czas na zabawe, nikt sie nie nudził, dużo świetnej zabawy i uśmiechniętych dzieci. A jak dzieci szczęśliwe to rodzice równiez. Jeszcze raz
dziękujemy bardzo.

{

Serdecznie polecam! Dziewczyny z teamu Magia Zabawy, potrafią, zabawić każde, nawet najbardziej wymagajace dziecko! Zadowolone miny i szczęśliwy wzrok matych gosci weselnych to najlepsza recenzja animatorek. Dziękujemy jeszcze raz za profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, uśmiechy oraz pamiątki, które będą przypominać nam o tych wspaniałych
chwilach! Dziękujemy i szczerze polecamy

{

Witam, bardzo dziękujemy za zorganizowanie gościom podczas wesela. Dzieciaczki były mega zachwycone zabawami i róznymi atrakcjami przygotowanymi przez Panie animatorki z Magi Zabawy. Dziękujemy jeszcze raz

{

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Bez wątpienia jedna z lepszych firm, z którymi współpracowałem.

{

Polecam z całego serca! Dzieci były zachwycone animacjami i samymi Animatorkami. Bardzo profesjonalny, miły i szybki kontakt

{

Pani Joanna zajmowała sie dziećmi podczas naszego wesela. Mimo pózniej pory dzieci bawiły się swietnie - mnóstwo zabaw i atrakcji, bardzo miła obsługa i atmosfera, polecam!

{

Dziewczyny znają sie na rzeczy. Dzieci mega zadowolone, świetne zabawy, miło, przyjemnie i wesoło.
Gorąco polecamy!

{

Bardzo dziękujemy, dzieci super sie bawiły, wszyscy zadowoleni. Szczerze polecamy na wszelkie imprezy okolicznościowe.

{

Dzieci bawiły sie super, a rodzice na chwile zapomnieli, że maja je ze sobą na weselu. Polecam

{

Bardzo dziękujemy. Było super, dzieciaki zadowolone a to najważniejsze, solenizantka zachwycona. Pelne zaangażowanie i profesionalizm. Firma godna zaufania, miły, bezproblemowy kontakt. Polecam.

{

Najlepsze Panie Animatorki na wesele! Dzieci były zachwycone i wspominają je do dzisiaj
Rodzice mogli bez problemu powierzyć swoje pociechy pod ich opieke i samemu dobrze sie bawić. Dziękujemy!

Skontaktuj się z nami już dziś!